www.aliosmangokcan.com

Herkese merhaba. www.aliosmangokcan.com sitesinin eski versiyonu telefona uyumlu olmadığı için ve kodlarında hatalar olduğu için bu sürüme geçtim, umarım beğenmişsinizdir.

Site içeriği genel olarak bilgisayar programcılığı, bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği alanına yönelik ders notları ve makalelerden oluşmaktadır. Fırsat buldukça matlab nedir, matlab kullanımı, matlab ile ysa uygulamaları, matlab ile arduino ile ilgili yazılar paylaşmaya çalışacağım. Bununla birlikte ders notları kısımlarına bilgisayar programcılığı ders notları, bilgisayar mühedisliği ders notları ve elektrik elektronik mühendisliği ders notlarını da eklemeye çalışacağım.

Site içeriği tüm ziyaretçilerin faydalanması için oluşturulmuş olsa da sitenin ilk muhatapları tabii ki çok sevdiğim öğrencilerim :) Bu nedenle bu duyuru metni altında sadece öğrencilerime yönelik duyurular olacak. Örneğin; Sınav programı, ders notlarındaki güncellemeler, derslerin işlenişi vb. konular gibi... Siteye ilgi gösteren herkese teşekkür ederim. 

Bilgisayar programcılığı / Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları için TIKLAYINIZ

Elektrik Bölümü - Elektronik Bölümü / Elektrik Elektronik Mühendisliği Ders Notları ---> (SAYFA EN KISA ZAMANDA HAZIR OLACAK)

Ortak Dersler - Seçmeli Dersler - Çeşitli Ders Notları Sayfası için TIKLAYINIZ

'Bilgisayar programcılığı ders notları', 'myo ders notları', 'bilgisayar ders notu indir', 'bilgisayar mühendisliği ders notları', matlab, 'matlab yapay sinir ağları örnekleri', 'yapay sinir ağı uygulamaları, 'yapay sinir ağı örnekleri, 'Matlab ile ysa uygulamaları', 'matlab gui', 'matlab örnekleri', 'megep modülleri', 'megep ders notları', 'yapay sinir ağları', 'matlab uygulama','megep ders modülleri', 'Matlab ile arduino',  'elektrik elektronik mühendisliği dersleri', 'Ali Osman', 'Ali Osman GÖKCAN', 'Öğr.Gör.Ali Osman', 'Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ali Osman', 'Turgutlu Meslek Yüksek Okulu Ali Osman Hoca', 'ali osman hoca', 'ali osman gökcan hoca','CBÜ Turgutlu MYO Ali Osman', 'Şırnak Üniversitesi Ali Osman Gökcan', 'Cizre myo Ali Osman'

DUYURULAR:

1- 2018-2019 BAHAR Dönemi FİNAL ve BÜTÜNLEME PROGRAMI (UZAKTAN EĞİTİM İÇİN) --> SINAV PROGRAMI <--

2- 2018-2019 BAHAR Dönemi FİNAL ve BÜTÜNLEME PROGRAMI (ÖRGÜN EĞİTİM İÇİN) --> SINAV PROGRAMI <--

3- 2018-2019 Güz Dönemi FİNAL ve BÜTÜNLEME PROGRAMI  --> SINAV PROGRAMI <--

4- 2018-2019 Bahar Dönemi İş Yeri Uygulama Eğitimine Gidecek Öğrencilerimiz için --> DUYURU <--

5- 2018-2019 Güz Dönemi Bilgisayar Programcılığı Ara Sınav Takvimi Belli Oldu --> VİZE PROGRAMI <--

6- 2018-2019 Güz Dönemi Uzaktan Eğitim Bilgisayar Programcılığı Ara Sınav Takvimi Belli Oldu --> VİZE PROGRAMI <--

7- Öğrenci Temsilcisi Seçimi (Bilgisayar Bölümünden 3 adayımız var) --> DUYURU <--